Kapı Sereni

Ağaç Türleri
Ladin – Çam
Yapıştırma Kalitesi
DIN EN 204 Standardına uygun D3 normunda
Ölçüler (mm)
KALINLIK : 28,30,32,35,38
GENİŞLİK : 42,50
UZUNLUK : 2100,2200
Nem İçeriği
%10 ± 2
Paketleme
9,12,18 adet bağlı, palet bazında streç ambalaj yapılmıştır.
Özellikler
Seçilmiş kerestelerden, budak ve kusurları kullanılabilir tam boy eksiz,5mm x 5mm hava tahliye kanalı açılmıştır.

Antalya entegre tesislerinde üretmiş olduğu aylık 1000 m3 kapı sereni ile Türkiye kapı endüstrisinin hammadde ihtiyacının büyük kısmını karşılayan Alanyalı Ahşap bünyesindeki ALWADO markası; Yenilikçi, hızlı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile Türkiye'deki kapı üreticilerinin hizmetindedir.

Kapı sereni, çoğunlukla Amerikan panel kapılarda veya MDF kapılarda kullanılan ve kapı kanatlarını daha güçlü bir hale getiren sistem olarak adlandırılmaktadır. Kapı sereni ürün kategorisinde boy ekli seren, solid seren, MDF'li seren, lamine seren, kapı kasalık seren ve kapı kasası bulunmaktadır. Ladin ve çam kullanılarak üretilen kapı sereni kapıların boyutlarına göre farklı ölçülerde dilimlenmektedir. Ladin ve çam ağaçlarının kapı sereni üretiminde tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Bu ağaç türlerinde bulunan %8 düşük nem oranına sahip kapı sereni kapıları daha güçlü bir hale getirir. Bir kapının en önemli parçalarından birisi olan kapı sereni üretim tesislerimizde ihtiyacınız olan boyutlarda dilimlenmektedir.

Türkiye'nin kapı sereninde öncü markası olan Alwado'da yapılan işler projelendirme, planlama ve üretim olmak üzere 3 aşamaya ayrılmaktadır. Kapılarınızın arkasındaki görünmez gücün mükemmel olması için profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda titizlikle çalışıyoruz.