Biriket (RUF)

Ağaç Türü Ladin Çam
Ölçüler 60 х 90 х 150 mm
Yanma sıcaklığı 4246 Kkal / kg
Nem yaklaşık% 10
Kül içeriği yaklaşık% 0,5
Mekanik dayanıklılık % 95
Kısmen tahrip olmuş briketler % 14
Menşei Rusya

Fırında kurutulmuş kütüklerin yerine kullanılabilir

• Daha uzun, daha sıcak bir ateş

• Alman Teknolojisi ile üretilmektedir. Rus Ormanlarından gelen çam ve ladin ağaçları kullanılmaktadır.

ALWADO – Çam & Ladin Briket

Alwado, ev kullanımı için odun briketi üreten ve satan bir Türk şirketidir. Amacımız, kalite açısından lider bir ekolojik yakıt üreticisi olmak ve tüm müşterilerimize güvenilir bir ortak olmaktır.

Odunluk briket üretim alanımız Türkiye'de Antalya'da bulunmaktadır, ayrıca geniş Rus orman alanlarına yakın Rusya Velikiy Novgorod şehrinde  bir başka fabrikamız daha vardır. Burada da briket üretimi yapılmaktadır. Bizde sadece rus çam ve ladin ürünleri bulunmaktadır. Üretim verimliliğine ve çevre korumasına büyük önem veriyoruz. Üretim sürecimizden hiçbir kalıntı bırakmadan% 100 hammadde kullanıyoruz.

Müşterilerimiz çoğunlukla Avrupa'da yer almaktadır. Uzun vadeli iş ilişkilerine değer veriyoruz ve ürün kalitesi, zamanında teslimat ve güvenilirlik konusunda kendimiz için yüksek standartlar belirledik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman tatmin etmek için diğer profesyonel üreticilerle de işbirliği yapıyoruz.

Ürün Açıklaması
 
RUF briketleri genellikle kare şeklinde yapılır ve diğer modellerde de aynı fonksiyonlara sahiptir. Kolay istifleme ve taşıma ve farklı malzemelerden yapılabilir. Diğerlerinden daha fazla nem içerir ve ayrıca daha fazla kül oluşturur. Yani paketleme çok önemli bir soru. Şirketimiz kozalaklı ağaçların% 85'inden (çam, ladin) RUF briket üretmektedir. Briket paketleme konusunda özel dikkat gösteriyoruz. Vakumlu plastik torbalarda paketlenirler. Her palette, toplam briket, brüt ve net ağırlığı olan bir sayfa vardır. % 100 ekolojiktir, eklenmiş tutkal veya kimyasal madde içermez.